Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 11 al 13 d'Maig, aquí pot consultar el programa

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1r 1a
08003, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Juanjo Cano

Off Massana
C. d'En Robador 3, Local
08002, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Joan Rovira Taboada

C. Cotoners 10, Local
08003, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Tomás Pariente Dutor

Taller 13/15
C. Nou de Dulce 12, Baixos
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Tomi Müller

El Taller del Tomi
C. Miquel Boera 4
08003 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
17:00–21:00

Núria Farré Abejón

El Taller de Núria Farré
C. Carme 89, Local 11
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
17:00–21:00

Miriam Cernuda

Working in the Redwoods
C. Lluís el Piadós 4
08003 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Guillaume Poussou

Invisible Travels Studio
C. Guifré 5, Baixos
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Felixlozal

C. Junta de Comerç 17
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

T 615957644

Carmen Castellví

Taller 13/15
C. Nou de Dulce 12, Baixos
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

pezPunto

Passatge de la Pau 5, Principal
08002, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 606874490
hola@pezpunto.com

Benjamí Tous

Benjamí Tous Espai
C. Ortigosa 5, 3ª–1ª
08003 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 607196139
benjatous@gmail.com

Tèxtil Teranyina

C. Notariat 10, Baixos
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Luis Clúa

C. Portal Nou, 54
08003 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 616848626
luisclua@gmail.com

HÀBIT by Miquel Barberà

C. Lledó 4-6
08002 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Milan Caminart Group

Milan Estudi
C. Sant Vicenç 21
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Vuelasola y Hombrepez

C. Blanqueria 13, Baixos 2
08003 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis
08002 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

T 933174513
info@chroma.es