Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 11 al 13 d'Maig, aquí pot consultar el programa

Indianes

C. Almogavers 165, Estudi 107
08018, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

Jordi Veciana

Montoya
C. Àvila 32, Local
08005, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

Jordi Canudas Studio

Algo Más
C. Bolivia 239, 4t 1r
08020, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Made by us

Algo Más
C. Bolivia 239, 4t 1r
08020, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Cristina Noguer

Algo Más
C. Bolivia 239, 4t 1r
08020, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio
C. D'Alaba 60, 2n 2a
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Marta Fernàndez

Montoya
C. Àvila 32, Local
08005, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

Produkt Burô

C. Ramón Turro 154, Local
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art
C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Tuike Souza

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Les Mans

Les Mans
C. Xifré 90
08026 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00


DG 13.05.2018
11:00–14:00

Skye Maunsell

Montoya
C. Avila 32, Baixos
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

Sandra Partera Garcia

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Monique van Steen

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Marta de los Pájaros

Zona Factoria d'Art
C. Àlaba 58, Baixos 2
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Javier De Cea

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00

T 628759968
jdeceape@gmail.com

Guillermo Moreno Mirallas

La Escocesa
C. Pere IV 345
08020 Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Gemma París

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–17:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Clarissa Cestari

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Anna Claret Traïd

C. Joan d'Àustria 126-128, 2n 1a
08018, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Francesca Piñol

Laboratori tèxtil
C. Ruiz de Padrón 47, Baixos Esq
08026 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 3.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Pol Gorezje

elpezrojo studio
C. Espronceda 177, Local
08019 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Kind of Cyan

C. Ciutat de Granada 88, Local 2
08005 Barcelona

DG 13.05.2018
11:00–21:00