Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 11 al 13 d'Maig, aquí pot consultar el programa

Alejandra Atarés

Taller Poeta Cabanyes
C. Poeta Cabanyes 44
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
14:00–21:00

Tingyu Wang

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Sakshi Gera

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Raechel Teitelbaum

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Priscila Tavares

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Laura Martinovic

Metafora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Katharyn Valier

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Colibrí

C. Masnou 21, Baixos 1a
08014 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Oriol Texidor

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Noemi Ambrosi

Taller Poeta Cabanyes
C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Melle Skärfstad

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

T +46703223621
artbymelle@gmail.com

Marc Badia

Taller Poeta Cabanyes
C. Poeta Cabanyes 44
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

Manuel

Taller Poeta Cabanyes
C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Joa Blumenkranz

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

T +4520997783
mammalucaart@gmail.com

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r
08014 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–17:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Flor Lopez

Turbot Design
C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Adrián Arnau

Monsiovis
C. Nou de la Rambla 182, Baixos
08004 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 607972182
8@adrianarnau.es

Zofia Krakowiak

Turbot Design
C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Alex Añó Frohlich

C. Masnou 21, Baixos 1
08014 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 670661777
info@vidrebufat.com

Pezkhamino

La Totemika
C. Margarit 28
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

(bas)

Xènia Bas
C. França Xica 30 (Pl Dr. Pere Franquesa)
08004 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Torn… i més!

Passatge Prunera 15, Baixos
08004 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

T 935118234
espai@tornimes.com

Anna Llimós Vidal

Ca l'Agustí
C. Poeta Cabanyes 58, Baixos
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00