Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54 08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 17:00-21:00 DG 05.05 17:00-21:00

Lantoki

C. Doctor Dou 15, Bxs 08001 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00

T 930006126
info@lantoki.es

Taller de Joyería El Lavadero

C. Sant Rafael 14 08001 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1r 1a 08003, Barcelona

Juanjo Cano

Off Massana C. d'En Robador 3, Local 08002, Barcelona

Joan Rovira Taboada

C. Cotoners 10, Local 08003, Barcelona

Tomás Pariente Dutor

Taller 13/15 C. Nou de Dulce 12, Baixos 08001 Barcelona

Tomi Müller

El Taller del Tomi C. Miquel Boera 4 08003 Barcelona

Núria Farré Abejón

El Taller de Núria Farré C. Carme 89, Local 11 08001 Barcelona

Miriam Cernuda

Working in the Redwoods C. Lluís el Piadós 4 08003 Barcelona

Guillaume Poussou

Invisible Travels Studio C. Guifré 5, Baixos 08001 Barcelona

DV 11.05.2018 11:00–14:00 17:00–21:00 DS 12.05.2018 11:00–14:00 17:00–21:00 DG 13.05.2018 11:00–14:00 17:00–21:00

Felixlozal

C. Junta de Comerç 17 08001 Barcelona

T 615957644

Carmen Castellví

Taller 13/15 C. Nou de Dulce 12, Baixos 08001 Barcelona

DV 11.05.2018 17:00–21:00 DS 12.05.2018 11:00–14:00 17:00–21:00 DG 13.05.2018 11:00–14:00

pezPunto

Passatge de la Pau 5, Principal 08002, Barcelona

T 606874490
hola@pezpunto.com

Emilie Bliguet

Espai Micra C. Rosic 6, Local 08003 Barcelona

Benjamí Tous

Benjamí Tous Espai C. Ortigosa 5, 3ª–1ª 08003 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 607196139
benjatous@gmail.com

Tèxtil Teranyina

C. Notariat 10, Baixos 08001 Barcelona

Luis Clúa

C. Portal Nou, 54 08003 Barcelona

T 616848626
luisclua@gmail.com

HÀBIT by Miquel Barberà

C. Lledó 4-6 08002 Barcelona

Milan Caminart Group

Milan Estudi C. Sant Vicenç 21 08001 Barcelona

Vuelasola y Hombrepez

C. Blanqueria 13, Baixos 2 08003 Barcelona

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis 08002 Barcelona

DV 17:00-21:00 DS 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

Taller de ceràmica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21 08036 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

La Maldita Estampa

C. Aragó 112 08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 17:00-21:00

Urushi Barcelona

C. Consell de Cent 205, entr 2a 08011 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 620501106
urushibcn@gmail.com

[‘eko.] ceramic space

C. Viladomat 27, Bxs. 1 08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

T 688583607

Hernán Ardila

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio) Fàbrica Lehman C. Consell de Cent, 159, Local G2 08015 Barcelona

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2 08025, Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

Silvia Sánchez Bianchi

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio) Fàbrica Lehman C. Consell de Cent, 159, Local G2 08015 Barcelona

Ximena Pérez Grobet / Nowhereman Press

C. Roger de Lluria 24, Principal 08010 Barcelona

tria’M

Taller tria'M Gran Via de les Corts Catalanes 769, Local 5 08013 Barcelona

Marcela Jardón

C. Consell de Cent 264, 1r 1a 08011 Barcelona

Laura Martín

Laüma C. Parlament 28, Baixos 08015 Barcelona

@blaucobalt

Espai Ceràmica Blaucobalt–Fàbrica Lehmann C. Concell de Cent 159, Local N 08015, Barcelona

Dario Zeruto

C. Roger de Lluria 24, Principal 08010, Barcelona

Annikú

C. Calàbria 211, Local dret 08029, Barcelona

T 679446905
fx.anna@gmail.com

Andrea Viêntëc

Visites amb cita prèvia C. Bruc 97 08009 Barcelona

Alina Melnikova

Lauma C.Parlament 28, Baixos 08015 Barcelona

Christian García

Enmasculino Artisan, Fàbrica Lehmann C. Consell de Cent 159, Local G 08015 Barcelona

T 654268933
chrst.grc@gmail.com

Dinamo-Studio

Fàbrica Lehmann C. Consell de Cent 159, Local H 08015 Barcelona

Espai Brut

C. Sardenya 248 08013 Barcelona

Rosó Cusó

C. Roger de Llúria 93 08009 Barcelona

T 637775738
rosocuso@gmail.com

eometric l eocostura

Rambla Catalunya 108, Principal 2 08008 Barcelona

T 932151513
eo@eometric.com

Fuga. Centro de Fotografía

C. Fontrodona 31 08004 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00

T 93 174 49 07
info@fugafoto.com

Produkt Burô

C. Ramón Turró 154 08005 Barelona

DS 04.05 17:00-21:00

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62 08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 14h a 17h i 17h a 21h DG 05.05 11:00-21:00

Entinta Printing

C. Degà Bahí 68 08026 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

T 670578242
entinta@gmail.com

siNesteSia

Pl. Cardenal Cicognani 1, Bxs. 08027 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Fotoespai – Escola de fotografia

C. Coroleu 72-74 Bxs. 08030 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 933119273
info@fotoespai.cat

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs. 08903 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-17:00

Escola Atelier Disseny Moda EADIMODA

Pl. Europa 122, Bxs 08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00

T 936 305 345
cursos@eadimoda.es

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00 DS 04.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs. 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 629955111
eva@evaceramica.es

STUDIO_57

C. Mare de Déu dels Desemparats 5-7 08012 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68 08012 Gràcia

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

925 peces & joies

Av. Príncep d'Astúries 9 botiga 7-8 08012 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 934159274
info@sarapimas.com

Taller de ceràmica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21 08036 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

La Maldita Estampa

C. Aragó 112 08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 17:00-21:00

Urushi Barcelona

C. Consell de Cent 205, entr 2a 08011 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 620501106
urushibcn@gmail.com

[‘eko.] ceramic space

C. Viladomat 27, Bxs. 1 08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

T 688583607

Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54 08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 17:00-21:00 DG 05.05 17:00-21:00

Lantoki

C. Doctor Dou 15, Bxs 08001 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00

T 930006126
info@lantoki.es

Taller de Joyería El Lavadero

C. Sant Rafael 14 08001 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2 08025, Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis 08002 Barcelona

DV 17:00-21:00 DS 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00 DS 04.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs. 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 629955111
eva@evaceramica.es

STUDIO_57

C. Mare de Déu dels Desemparats 5-7 08012 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68 08012 Gràcia

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

925 peces & joies

Av. Príncep d'Astúries 9 botiga 7-8 08012 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 934159274
info@sarapimas.com

Alfredo Borés

Montmany 9 C. Montmany 9, Baixos 08012 Barcelona

Roser Sales Noguera

Roser Sales Estudi, Taller de Gravat C. Josep Torres 25, Baixos 08012 Barcelona

Do the Print

C. Fraternitat 41, Baixos 08012 Barcelona

T 930042718
info@dotheprint.es

Nono Rueda i Clara Nogales

Vitae Store Travessera de Gràcia, 147 08012 Barcelona

Mirthe Blussé

Espai Souvenir Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3 08012 Barcelona

Pàtara

Pàtara C. Sant Salvador 78, Local 1 08024 Barcelona

Març Rabal

Estudi Març Rabal C. Doctor Rizal 15, Baixos 2a 08006 Barcelona

T 660630229
marsrabal@gmail.com

Laura Brichs Jewelry

C. Bruniquer 65, 4rt 08024 Barcelona

Fèlix Roca

Montmany 9 C. Montmany 9, Baixos 08012 Barcelona

Pots

C. Ciudad Real 16, Baixos 3 08012 Barcelona

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3 08012 Barcelona

Jose V Cora

Tiendaderecha C. Alegre de Dalt 16, Local Dret 08024

Diego g.

Experimentem amb l'Art C. Torrijos 68 08012, Barcelona

Carlota Marquina

C. Betlem 37 08012, Barcelona

Armando Mora

Tropic Studio C. Ventalló 65, Local 08025, Barcelona

T 603697732
somostropic@gmail.com

Ana Vivero

C. Ramón y Cajal, 56 08012 Barcelona

Conxa Isern-Viñas

Av. Pompeu Fabra 13, Baixos 08024 Barcelona

Ramon Soler Fornt

Taller d'aquarel·la Ramon Soler C. Topazi 15, 1r 08012 Barcelona

T 630041560
rsolerart@gmail.com

Alba Condal

Mil·límetre C. Maria 14, Baixos 08012 Barcelona

Diana Natalini

Mil·límetre C. Maria 14, Baixos 08012 Barcelona

T 600767835
diana.n@live.it

Volátil

Mil·límetre C. Maria 14, Baixos 08012 Barcelona

Elisa Munsó

El Diluvio Universal C. Guilleries 2, Local 2 08012 Barcelona

Less Filling

C. Guilleries 3, Local 1 08012 Barcelona

Òxids

C. Tordera 22, Baixos 08012 Barcelona

Amalia Vermell

C. Francesc Giner 49 08012 Barcelona

L’Automàtica

C. de la Legalitat 18 08024 Barcelona

Michael Roschach, Concrete Works

C. Josep Torres 16, Baixos 08012 Barcelona

Olga Muxart

Mil·límetre C. Maria 14, Baixos 08012 Barcelona

Berta Sumpsi

C. Verdi 98, Local 1 08012 Barcelona

T 676870122
berta@sumpsi.com

Alba Refulgente

Los Ratones de Pilar C. Feijóo 10–12, Baixos 08032 Barcelona

Jose Carlos Izquierdo

Los Ratones de Pilar C. Feijóo 10-12, Baixos 08032 Barcelona

Ligia Unanue

C. Cartagena 327, Àtic 1 08025 Barcelona

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs. 08903 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-17:00

Escola Atelier Disseny Moda EADIMODA

Pl. Europa 122, Bxs 08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00

T 936 305 345
cursos@eadimoda.es

Marta Bassart Loré

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901, L'Hospitalet de Llobregat

Obra Social Son Goku

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901 L'Hospitalet de Llobregat

Vlad Pop

Passatge Can Polític 8, 1r 08907 L'Hospitalet de Llobregat

Pablo del Pozo

Passatge Can Politic 8, 1r 08907 L'Hospitalet de Llobregat

Martin Del Litto

EL Arca Passatge Can Politic 8 08907 L'Hospitalet de Llobregat

Pinassa

Taller Garatge C. Leonardo da Vinci 21, 1r 08901 L'Hospitalet de Llobregat

Ivan Morales Cama

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901 L'Hospitalet de Llobregat

Daiana Lukacs

El Arca Passatge Can Polític 8, 1r 08907, L'Hospitalet de Llobregat

Celeste Corral Rodríguez

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901, L'Hospitalet de Llobregat

MAM – Maria Àngels Mañez

Passatge de Can Xerricó, 6 08901, L'Hospitalet de Llobregat

T 619250985
mamanez@l-h.cat

Mercè Hernández Carbonell

Entresòl Primera Edifici Freixas C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

T 658671702
mercehc@gmail.com

Damià Vives Infante

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Andrea Lería

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Miquel García

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

T 630188057
miquelnou@gmail.com

Isabel Servera

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Manuel Christoph Horn

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1º 08901 L'H

siNesteSia

Pl. Cardenal Cicognani 1, Bxs. 08027 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Fotoespai – Escola de fotografia

C. Coroleu 72-74 Bxs. 08030 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 933119273
info@fotoespai.cat

Jaume Muñoz

Espari Renart 12 C. Renart 12 08030 Barcelona

Neus Aller

C. Jordi de Sant Jordi 57, Baixos 08027 Barcelona

Elomi

C. Servet 74 08030 Barcelona

Produkt Burô

C. Ramón Turró 154 08005 Barelona

DS 04.05 17:00-21:00

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62 08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 14h a 17h i 17h a 21h DG 05.05 11:00-21:00

Entinta Printing

C. Degà Bahí 68 08026 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

T 670578242
entinta@gmail.com

Indianes

C. Almogavers 165, Estudi 107 08018, Barcelona

Jordi Veciana

Montoya C. Àvila 32, Local 08005, Barcelona

Jordi Canudas Studio

Algo Más C. Bolivia 239, 4t 1r 08020, Barcelona

Made by us

Algo Más C. Bolivia 239, 4t 1r 08020, Barcelona

Cristina Noguer

Algo Más C. Bolivia 239, 4t 1r 08020, Barcelona

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio C. D'Alaba 60, 2n 2a 08005 Barcelona

Marta Fernàndez

Montoya C. Àvila 32, Local 08005, Barcelona

Produkt Burô

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art C. Alaba 58, Local 08005, Barcelona

T 650512141
tellocid@gmail.com

Tuike Souza

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Les Mans

Les Mans C. Xifré 90 08026 Barcelona

Skye Maunsell

Montoya C. Avila 32, Baixos 08005 Barcelona

Sandra Partera Garcia

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Monique van Steen

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Marta de los Pájaros

Zona Factoria d'Art C. Àlaba 58, Baixos 2 08005 Barcelona

Javier De Cea

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

T 628759968
jdeceape@gmail.com

Guillermo Moreno Mirallas

Gemma París

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Clarissa Cestari

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15 08005, Barcelona

Anna Claret Traïd

C. Joan d'Àustria 126-128, 2n 1a 08018, Barcelona

Francesca Piñol

Laboratori tèxtil C. Ruiz de Padrón 47, Baixos Esq 08026 Barcelona

Pol Gorezje

elpezrojo studio C. Espronceda 177, Local 08019 Barcelona

Kind of Cyan

C. Ciutat de Granada 88, Local 2 08005 Barcelona

Fuga. Centro de Fotografía

C. Fontrodona 31 08004 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00

T 93 174 49 07
info@fugafoto.com

Alejandra Atarés

Taller Poeta Cabanyes C. Poeta Cabanyes 44 08004 Barcelona

Tingyu Wang

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Sakshi Gera

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Raechel Teitelbaum

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Priscila Tavares

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Laura Martinovic

Metafora C. Papin 29 08028, Barcelona

Katharyn Valier

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Colibrí

C. Masnou 21, Baixos 1a 08014 Barcelona

Oriol Texidor

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

Noemi Ambrosi

Taller Poeta Cabanyes C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos 08004 Barcelona

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48 08004 Barcelona

Melle Skärfstad

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

T +46703223621
artbymelle@gmail.com

Marc Badia

Taller Poeta Cabanyes C. Poeta Cabanyes 44 08004 Barcelona

Manuel

Taller Poeta Cabanyes C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos 08004 Barcelona

Joa Blumenkranz

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

T +4520997783
mammalucaart@gmail.com

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r 08014 Barcelona

Flor Lopez

Turbot Design C. Elkano 48 08004 Barcelona

Adrián Arnau

Monsiovis C. Nou de la Rambla 182, Baixos 08004 Barcelona

T 607972182
8@adrianarnau.es

Zofia Krakowiak

Turbot Design C. Elkano 48 08004 Barcelona

Alex Añó Frohlich

C. Masnou 21, Baixos 1 08014 Barcelona

T 670661777
info@vidrebufat.com

Pezkhamino

La Totemika C. Margarit 28 08004 Barcelona

(bas)

Xènia Bas C. França Xica 30 (Pl Dr. Pere Franquesa) 08004 Barcelona

Torn… i més!

Passatge Prunera 15, Baixos 08004 Barcelona

T 935118234
espai@tornimes.com

Anna Llimós Vidal

Ca l'Agustí C. Poeta Cabanyes 58, Baixos 08004 Barcelona

Rosa Figuls

C. Calandries 5, Local 08034, Barcelona

Chelsea Davine

C. Jules Verne 3, Local 08006, Barcelona

Natalia Ibáñez Lario (La BAE)

Taller en centro de Barcelona (lo más céntrico) C. Balmes 264, 5è 3a 08006 Barcelona

Katja Schmidt-Garve

La Carbonera C. Cornet i Mas 32 08017 Barcelona

Cristina Figarola Comas

C. Benet Mateu 56, Àtic 3 08034 Barcelona

Kima Guitart

C. Vallirana 26 08006 Barcelona