Adsuara Nadeu

Socio/a A-FAD
C. Tres Senyores 40, Bjs local 2
08025 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Adriana Tous

C. Torrent de les Flors 69, Bjs local 1
08024 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Materia Rica

Socio/a A-FAD
C. Josep Torres 16-18, Bjs derecha
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00

Sabstenric

Socio/a A-FAD
C. Astúries 13, 4º 2ª
080012 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 93 237 90 49
enric@sabatenric.com

Vittoria Drago

C. Josep Torres, 25
08012 Barcelona

SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Stéphanie Barbié

C. Milà i Fontanals, 43
08012 Barcelona

VI 03.04 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

Estudi Ikatten

C. Joan Blanques 64, local 1
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 665807823
ikatten@hotmail.es

Mil·límetre

C. Maria 14, Bjs
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Mireia Mateo

C. Planeta 5, local
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 17:00-21:00

Marta Montcada

C. Sant Lluís 63, 5e 1ª
08024 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

Jose Abellan

C. Julián Romea, 18
08006 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 679987391
joseabgon@hotmail.com

Geòrgia Olivé

C. Berga 13, Bjs
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00

Diego Sierralta

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni, 27
08012 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 14:00-17:00

Col·lectiu PAUTA

Av. Pompeu Fabra 13, Bjs
08024 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs.
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T (Cat) 629955111
eva@evaceramica.es

STUDIO_57

C. Mare de Déu dels Desemparats 5-7, 1r 4a
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Do the Print

C. Fraternitat 41, Baixos
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 930042718
info@dotheprint.es

Nono Rueda

Travessera de Gràcia, 147
08012 Barcelona
Al altillo de Vitae Store

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Pots Barcelona

C. Ciudad Real 16, Bjs 3
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni 27, Bxs 3
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00

Ana Vivero

C. Ramón y Cajal, 56
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Ramon Soler Fornt

C. Topazi 15, 1º
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 630041560
rsolerart@gmail.com

Laura Roca

C. Padilla 383, 1º 1ª
08025 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 626726131
lroca009@gmail.com

Elisa Munsó

El Diluvio Universal
C. Guilleries 2, Local 2
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Less Filling

Socio/a A-FAD
C. Guilleries 3, Local 1
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Print Workers Barcelona

C. Quevedo 28
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 17:00-21:00

Berta Sumpsi

Socio/a A-FAD
C. Verdi 98, Local 1
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 676870122
berta@sumpsi.com