Taller Escuela Textil Teranyina

Socio/a A-FAD
C. Notariat 10, Bjs
08001 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 93 317 94 36
info@textilteranyina.com

Felixlozal

Socio/a A-FAD
C. de la Junta de Comerç 17, Bjs
08001 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 615957644
info@felixlozal.com

El Jardí Secret

Socio/a A-FAD
C. Marlet 6
08002 Barcelona

DO 05.05 11:00-17:00

Drap-Art

Socio/a A-FAD
C. d'en Groc 1, Bjs
08002 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 932684889
drapart@gmail.com

Virginia Rondeel

C. Assaonadors, 26, Local
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Terra i Pell

C. Banys Vells 17
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Olga Schäfer

Rambla 13, 1º
08002 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 17:00-21:00

Luis Mario Onorato Cavallo

C. Agullers 3, Bjs
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Jordi Garcia Gil

Passeig Picasso 22, 1º 1ª
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 699555654
jordiggil@gmail.com

Christian Brosa / Ramses

C. Sant Erasme 3, Bjs
08001 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Lantoki

C. Doctor Dou 15, Bxs
08001 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00

T 930006126
info@lantoki.es

Isabel Herrera

Taller de Joyería El Lavadero
C. Sant Rafael 14
08001 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1º 1ª
08003, Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Joan Rovira Taboada

Socio/a A-FAD
C. Cotoners 10, Local
08003, Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Benjamí Tous

C. Ortigosa 5, 3ª–1ª
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 607196139
benjatous@gmail.com

Luis Clúa

C. Portal Nou, 54
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 616848626
luisclua@gmail.com

Montserrat Piñol Pinell

C. Miquel Boera 8, Bjos
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 635192518
mpinyolp@gmail.com

Montserrat Martínez Martí

C. Miquel Boera 8, Bjos
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 652 470643
montsemm@gmail.com

HÀBIT by Miquel Barberà

Socio/a A-FAD
C. Lledó 4-6
08002 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Vuelasola y Hombrepez

C. Blanqueria 13, Bajos 2
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis
08002 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

KSGarve

C. Fusina 5, 1º A
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

David Ymbernon

C. Balmes 54, 1º 1ª
08007 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Annikú Ceràmica

C. Calàbria 211, local derecho
08029 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 679446905
fx.anna@gmail.com

Taller de cerámica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21
08036 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

La Maldita Estampa

C. Aragó 112
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Urushi Barcelona

C. Consell de Cent 205, entr 2a
08011 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 620501106
urushibcn@gmail.com

[‘eko.] ceramic space

C. Viladomat 27, Bxs. 1
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 688583607

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2
08025, Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Blaucobalt

Fàbrica Lehmann
C. Consell de Cent 159, Local N
08015, Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Andrea Viêntëc

Socio/a A-FAD
C. Bruc 97
08009 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00

Dinamo-Studio

Fàbrica Lehmann
C. Consell de Cent 159, Local H
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

eometric l eocostura

Socio/a A-FAD
Rambla Catalunya 108, Principal 2
08008 Barcelona

SA 04.05 14:00-21:00

T 932151513
eo@eometric.com

Fuga. Centro de Fotografía

C. Fontrodona 31
08004 Barcelona

SA 03.05 11:00-21:00

T 93 174 49 07
info@fugafoto.com

Produkt Burô

C. Ramón Turró 154
08005 Barelona

SA 04.05 17:00-21:00

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Entinta Printing

C. Degà Bahí 68
08026 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 670578242
entinta@gmail.com

siNesteSia

Pl. Cardenal Cicognani 1, Bxs.
08027 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fotoespai – Escola de fotografia

C. Coroleu 72-74 Bxs.
08030 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 933119273
info@fotoespai.cat

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs.
08903 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Escola Atelier Disseny Moda EADIMODA

Pl. Europa 122, Bxs
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00

T 936 305 345
cursos@eadimoda.es

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs.
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T (Cat) 629955111
eva@evaceramica.es

STUDIO_57

C. Mare de Déu dels Desemparats 5-7, 1r 4a
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

925 peces & joies

Socio/a A-FAD
Av. de la Riera de Cassoles 9 botiga 7-8
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 934159274
info@sarapimas.com

Taller de cerámica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21
08036 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

La Maldita Estampa

C. Aragó 112
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Urushi Barcelona

C. Consell de Cent 205, entr 2a
08011 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 620501106
urushibcn@gmail.com

[‘eko.] ceramic space

C. Viladomat 27, Bxs. 1
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 688583607

Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Lantoki

C. Doctor Dou 15, Bxs
08001 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00

T 930006126
info@lantoki.es

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2
08025, Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Adsuara Nadeu

Socio/a A-FAD
C. Tres Senyores 40, Bjs local 2
08025 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Adriana Tous

C. Torrent de les Flors 69, Bjs local 1
08024 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Materia Rica

Socio/a A-FAD
C. Josep Torres 16-18, Bjs derecha
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00

Sabstenric

Socio/a A-FAD
C. Astúries 13, 4º 2ª
080012 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 93 237 90 49
enric@sabatenric.com

Vittoria Drago

C. Josep Torres, 25
08012 Barcelona

SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Stéphanie Barbié

C. Milà i Fontanals, 43
08012 Barcelona

VI 03.04 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

Estudi Ikatten

C. Joan Blanques 64, local 1
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 665807823
ikatten@hotmail.es

Mil·límetre

C. Maria 14, Bjs
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Mireia Mateo

C. Planeta 5, local
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 17:00-21:00

Marta Montcada

C. Sant Lluís 63, 5e 1ª
08024 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

Jose Abellan

C. Julián Romea, 18
08006 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 679987391
joseabgon@hotmail.com

Geòrgia Olivé

C. Berga 13, Bjs
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00

Diego Sierralta

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni, 27
08012 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 14:00-17:00

Col·lectiu PAUTA

Av. Pompeu Fabra 13, Bjs
08024 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs.
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T (Cat) 629955111
eva@evaceramica.es

STUDIO_57

C. Mare de Déu dels Desemparats 5-7, 1r 4a
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Do the Print

C. Fraternitat 41, Baixos
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 930042718
info@dotheprint.es

Nono Rueda

Travessera de Gràcia, 147
08012 Barcelona
Al altillo de Vitae Store

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Pots Barcelona

C. Ciudad Real 16, Bjs 3
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni 27, Bxs 3
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00

Ana Vivero

C. Ramón y Cajal, 56
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Ramon Soler Fornt

C. Topazi 15, 1º
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 630041560
rsolerart@gmail.com

Laura Roca

C. Padilla 383, 1º 1ª
08025 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 626726131
lroca009@gmail.com

Elisa Munsó

El Diluvio Universal
C. Guilleries 2, Local 2
08012 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Less Filling

Socio/a A-FAD
C. Guilleries 3, Local 1
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Print Workers Barcelona

C. Quevedo 28
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 17:00-21:00

Berta Sumpsi

Socio/a A-FAD
C. Verdi 98, Local 1
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 676870122
berta@sumpsi.com

Metamorphe Studio

C. Xiprer 41, Bjs
08041 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Maite Pereny

C. Joan de Mena 29, Bjs 2ª
08035 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00

T 934281079
mtpp6263@gmail.com

Apart Edicions

C. la Bisbal 3
08041 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 93 420 38 26
info@aparedicions.com

Veronica Maraver

C. Juan Ramón Jiménez 22, 3º
08690 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Paca Hernández Núñez

C. Glòria 7
08901 L'Hospitalet de Llobregat

SA 04.05 11:00-21:00

Nele Feys

C. Sant Joan, 27-29
08901 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 667516402
nelefeys@otmail.com

CMR

C. de la Gloria 5-7, 1º
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 656302379
mroura25@xtec.cat

Miquel Aparici Banegas

C. Gloria 7, 4º 1ª
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00

J.M.Bonet Vitralls

C. Corominas 17
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

Joan Canals

C. Juan Ramon Jimenez 22, 3a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fina Balp

C. Glòria 7, 2º 3ª
08902 L'Hospitalet de Llobregat

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 639 25 60 35
fina.balp@gmail.com

Aleph Taller Showroom

C. Roca i Umbert 5, Bjs
08907 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

T 669679284
info@talleraleph.es

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs.
08903 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Escola Atelier Disseny Moda EADIMODA

Pl. Europa 122, Bxs
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00

T 936 305 345
cursos@eadimoda.es

MAM – Maria Àngels Mañez

Socio/a A-FAD
Passatge de Can Xerricó, 6
08901, L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 619250985
mamanez@l-h.cat

Albert Espona

C. Gloria 7, 3r 1a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

SA 04.05 1:00-21:00

T 687866898
info@lightiful.com

Paola Masi

C. Gloria 7, 3º 1ª
08902 L'Hospitalet de Llobregat

SA 04.05 11:00-21:00

Juia Jewels

C. Sant Adrià 34, local 2
08030 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 Y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

siNesteSia

Pl. Cardenal Cicognani 1, Bxs.
08027 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fotoespai – Escola de fotografia

C. Coroleu 72-74 Bxs.
08030 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 933119273
info@fotoespai.cat

Jaume Muñoz

C. Renart 12
08030 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Neus Aller

C. Jordi de Sant Jordi 57, Baixos
08027 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Elomi

C. Servet 74, Baixos
08030 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

Conxa Sellers

C. d'Àlaba 58
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Xavi Ceerre

C. del Concili de Trento 313, 15 estudi 4
08020 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00

Pablo Bruera

C. Fernando Poo 5, local
08005 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-21:00

T 93 278 19 48
arte@pablobruera.com

Mediodesign

C. Pallars 85-91, 5è 2a
08018 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Studio Motiscause

C. Santander 13-15
08020 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

Cristina Junquero

Socio/a A-FAD
C. Pallars 74, 2º 12
08018 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-14:00

Produkt Burô

C. Ramón Turró 154
08005 Barelona

SA 04.05 17:00-21:00

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Entinta Printing

C. Degà Bahí 68
08026 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 670578242
entinta@gmail.com

Katia Muñoz

C. D'Alaba 60, 2n 2a
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 14:00-21:00

T 603506040

Angel Tello Cid

C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Les Mans

C. Xifré 90
08026 Barcelona
08026 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-14:00

Marta de los Pájaros

C. Àlaba 58, Baixos 2
08005 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Antoni Yranzo

Socio/a A-FAD
Passatge de Casamitjana, 15
08005, Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Anna Claret Traïd

C. Joan d'Àustria 126-128, 2n 2a
08018, Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Sandra Llusà

Socio/a A-FAD
C. Pallars 74, 2n 12
08018 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Barba

C. Llull 63-69, 3r 2a
08005 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

Lauren Press

C. Ripollès 88, Local
08026 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Francesca Piñol

Socio/a A-FAD
Laboratori tèxtil
C. Ruiz de Padrón 47, Baixos Esq
08026 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-14:00

Pol Gorezje

elpezrojo studio
C. Espronceda 177, Local
08019 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Kind of Cyan

Socio/a A-FAD
C. Ciutat de Granada 88, Local 2
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Muriel Parra i Ferrer

C. Salvà 37
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Turbot Design

C. d'Elkano 48, bxs 1
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Xavier Mas

Pl. del Nou 1, sector C local 1
08038 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Colibrí

C. Masnou 21, bxs 1a
08014 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Espai Sundara Joies

C. de les Pedreres 30, 3r
08004 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Nicneu Studio

C. Nou de la Rambla 147, bxs
08004 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00

Nacho Poli

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 673 26 50 43
nachopoli@gmail.com

Miguel Escobar Plaza

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Marta Moreu

C. Sugranyes 92, bxs
08028 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 699079977
martamoreu@yahoo.ca

Manuel Velasco

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Julia Lu

(Cat) C. d'Elkano 48
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Jonathan Riggall

C. Poeta Cabanyes 44
08004 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Atelier Cafe BCN

Pl. del Sortidor 4, bxs 2
08004 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 14:00-21:00

Flor

C. Pedreres 30, 1a
08004 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 667710437
flofliflo@gmail.com

Dario Aguilar

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Blanca Navas

Coco y pincel
Passeig de l'Exposició 60, bxs
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Fuga. Centro de Fotografía

C. Fontrodona 31
08004 Barcelona

SA 03.05 11:00-21:00

T 93 174 49 07
info@fugafoto.com

Flor López

Turbot Design
C. Elkano 48
08004 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 14:00-17:00
DO 05.05 14:00-17:00

Alexfrosum

Socio/a A-FAD
C. Masnou 21, Baixos 1
08014 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

T 670661777
info@vidrebufat.com

Pezkhamino

C. Margarit 28
08004 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

(bas)

Socio/a A-FAD
C. França Xica 30 (Pl Dr. Pere Franquesa)
08004 Barcelona

SA 04.05 11:00-21:00

La Roda

C. Rector Triador 51B, Baixos
08014 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00

Ruth Cepedano

Av. de la Riera de Cassoles 9, bxs 5a
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Felix Zilinskas

C. Bertran 67, soterrani
08023 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 14:00-21:00

RE.CICLES

C. Rios Rosas 45, bxs
08006 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 676331188
evitafi@gmail.com

925 peces & joies

Socio/a A-FAD
Av. de la Riera de Cassoles 9 botiga 7-8
08012 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 934159274
info@sarapimas.com

Rosa Figuls

C. Calandries 5, Local
08034, Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 616524131

Roser Busquets

C. Francoli 34, Baixos
08006 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Maria Roca

C. Cardenal Sentmenat 3, 1r
08017 Barcelona

VI 03.05 14:00-17:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 657027724
maria@mariaroca.com

Kima Guitart

Socio/a A-FAD
C. Vallirana 26, PB
08006 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00