Conxa Sellers

C. d'Àlaba 58
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Muriel Parra i Ferrer

C. Salvà 37
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Felix Zilinskas

C. Bertran 67, soterrani
08023 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 14:00-21:00

Turbot Design

C. d'Elkano 48, bxs 1
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Jonathan Riggall

C. Poeta Cabanyes 44
08004 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Atelier Cafe BCN

Pl. del Sortidor 4, bxs 2
08004 Barcelona

VI 03.05 14:00-21:00
SA 04.05 14:00-21:00
DO 05.05 14:00-21:00

Blanca Navas

Coco y pincel
Passeig de l'Exposició 60, bxs
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Studio Motiscause

C. Santander 13-15
08020 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00
DO 05.05 11:00-14:00

Maite Pereny

C. Joan de Mena 29, Bjs 2ª
08035 Barcelona

VI 11:00-21:00

T 934281079
mtpp6263@gmail.com

Olga Schäfer

Rambla 13, 1º
08002 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00
DO 05.05 11:00-17:00

Jordi Garcia Gil

Passeig Picasso 22, 1º 1ª
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 699555654
jordiggil@gmail.com

La Lola Coworking

C. Sant Salvador 109 Local
08024 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-17:00

Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Angel Tello Cid

C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Nono Rueda

Travessera de Gràcia, 147
08012 Barcelona
Al altillo de Vitae Store

VI 17:00-21:00
SA 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni 27, Bxs 3
08012 Barcelona

VI 17:00-21:00
SA 17:00-21:00

Benjamí Tous

C. Ortigosa 5, 3ª–1ª
08003 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 607196139
benjatous@gmail.com

KSGarve

C. Fusina 5, 1º A
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

Roser Busquets

C. Francoli 34, Baixos
08006 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Pol Gorezje

elpezrojo studio
C. Espronceda 177, Local
08019 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00