Conxa Sellers

C. d'Àlaba 58
08005 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Muriel Parra i Ferrer

C. Salvà 37
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Flor

C. Pedreres 30, 1a
08004 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

T 667710437
flofliflo@gmail.com

Dario Aguilar

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

Blanca Navas

Coco y pincel
Passeig de l'Exposició 60, bxs
08004 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Pablo Bruera

C. Fernando Poo 5, local
08005 Barcelona

VI 03.05 11:00-17:00
SA 04.05 11:00-21:00

T 93 278 19 48
arte@pablobruera.com

J.M.Bonet Vitralls

C. Corominas 17
08902 L'Hospitalet de Llobregat

VI 11:00-14:00
SA 11:00-14:00
DO 11:00-14:00

Vittoria Drago

C. Josep Torres, 25
08012 Barcelona

SA 14:00-21:00
DO 17:00-21:00

Marta Montcada

C. Sant Lluís 63, 5e 1ª
08024 Barcelona

VI 14:00-17:00
SA 11:00-17:00
DO 11:00-17:00

Diego Sierralta

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni, 27
08012 Barcelona

VI 14:00-17:00
SA 14:00-17:00

Col·lectiu PAUTA

Av. Pompeu Fabra 13, Bjs
08024 Barcelona

VI 17:00-21:00
SA 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 11:00-14:00

Entinta Printing

C. Degà Bahí 68
08026 Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-21:00

T 670578242
entinta@gmail.com

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs.
08903 L'Hospitalet de Llobregat

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68
08012 Barcelona

SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00

La Maldita Estampa

C. Aragó 112
08015 Barcelona

VI 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 17:00-21:00

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2
08025, Barcelona

VI 03.05 11:00-21:00
SA 04.05 11:00-21:00
DO 05.05 11:00-17:00

Anna Claret Traïd

C. Joan d'Àustria 126-128, 2n 2a
08018, Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Montserrat Martínez Martí

C. Miquel Boera 8, Bjos
08003 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

T 652 470643
montsemm@gmail.com

Lauren Press

C. Ripollès 88, Local
08026 Barcelona

SA 04.05 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00

Neus Aller

C. Jordi de Sant Jordi 57, Baixos
08027 Barcelona

VI 03.05 17:00-21:00
SA 04.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00
DO 05.05 11:00-14:00 y 17:00-21:00