Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 20 al 22 d'Octubre, aquí pot consultar el programa

Fuga. Centro de Fotografía

C. Fontrodona 31 08004 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00

T 93 174 49 07
info@fugafoto.com

siNesteSia

Pl. Cardenal Cicognani 1, Bxs. 08027 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs. 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 629955111
eva@evaceramica.es

Experimentem amb l’ART- Residència EART

C. Torrijos 68 08012 Gràcia

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

La Maldita Estampa

C. Aragó 112 08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 17:00-21:00

Urushi Barcelona

C. Consell de Cent 205, entr 2a 08011 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 620501106
urushibcn@gmail.com

Taller de Joyería El Lavadero

C. Sant Rafael 14 08001 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Alba Refulgente

Los Ratones de Pilar C. Feijóo 10–12, Baixos 08032 Barcelona

Hernán Ardila

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio) Fàbrica Lehman C. Consell de Cent, 159, Local G2 08015 Barcelona

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio C. D'Alaba 60, 2n 2a 08005 Barcelona

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2 08025, Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-21:00

Tingyu Wang

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Raechel Teitelbaum

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Marta Bassart Loré

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901, L'Hospitalet de Llobregat

Laura Martinovic

Metafora C. Papin 29 08028, Barcelona

Katharyn Valier

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art C. Alaba 58, Local 08005, Barcelona

T 650512141
tellocid@gmail.com

Tuike Souza

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Les Mans

Les Mans C. Xifré 90 08026 Barcelona

Colibrí

C. Masnou 21, Baixos 1a 08014 Barcelona

Pablo del Pozo

Passatge Can Politic 8, 1r 08907 L'Hospitalet de Llobregat

Oriol Texidor

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

Núria Farré Abejón

El Taller de Núria Farré C. Carme 89, Local 11 08001 Barcelona

Nono Rueda i Clara Nogales

Vitae Store Travessera de Gràcia, 147 08012 Barcelona

Natalia Ibáñez Lario (La BAE)

Taller en centro de Barcelona (lo más céntrico) C. Balmes 264, 5è 3a 08006 Barcelona

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48 08004 Barcelona

Mirthe Blussé

Espai Souvenir Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3 08012 Barcelona

Melle Skärfstad

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

T +46703223621
artbymelle@gmail.com

Martin Del Litto

EL Arca Passatge Can Politic 8 08907 L'Hospitalet de Llobregat

Marta de los Pájaros

Zona Factoria d'Art C. Àlaba 58, Baixos 2 08005 Barcelona

Pàtara

Pàtara C. Sant Salvador 78, Local 1 08024 Barcelona

Marcela Jardón

C. Consell de Cent 264, 1r 1a 08011 Barcelona

Març Rabal

Estudi Març Rabal C. Doctor Rizal 15, Baixos 2a 08006 Barcelona

T 660630229
marsrabal@gmail.com

Manuel

Taller Poeta Cabanyes C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos 08004 Barcelona

Laura Brichs Jewelry

C. Bruniquer 65, 4rt 08024 Barcelona

Jose Carlos Izquierdo

Los Ratones de Pilar C. Feijóo 10-12, Baixos 08032 Barcelona

Ivan Morales Cama

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901 L'Hospitalet de Llobregat

Guillermo Moreno Mirallas

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r 08014 Barcelona

Felixlozal

C. Junta de Comerç 17 08001 Barcelona

T 615957644

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3 08012 Barcelona

Diego g.

Experimentem amb l'Art C. Torrijos 68 08012, Barcelona

Dario Zeruto

C. Roger de Lluria 24, Principal 08010, Barcelona

Daiana Lukacs

El Arca Passatge Can Polític 8, 1r 08907, L'Hospitalet de Llobregat

Clarissa Cestari

[G] ARGOT C. Àvila 71, 3r 7è 08005 Barcelona

Celeste Corral Rodríguez

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1r 08901, L'Hospitalet de Llobregat

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15 08005, Barcelona

Damià Vives Infante

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Andrea Lería

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Miquel García

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

T 630188057
miquelnou@gmail.com

Isabel Servera

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

Manuel Christoph Horn

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1º 08901 L'H

Milan Caminart Group

Milan Estudi C. Sant Vicenç 21 08001 Barcelona

Ligia Unanue

C. Cartagena 327, Àtic 1 08025 Barcelona

Pezkhamino

La Totemika C. Margarit 28 08004 Barcelona

Dinamo-Studio

Fàbrica Lehmann C. Consell de Cent 159, Local H 08015 Barcelona

Anna Llimós Vidal

Ca l'Agustí C. Poeta Cabanyes 58, Baixos 08004 Barcelona