Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 20 al 22 d'Octubre, aquí pot consultar el programa

Alba Refulgente

Los Ratones de Pilar
C. Feijóo 10–12, Baixos
08032 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Hernán Ardila

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio)
Fàbrica Lehman
C. Consell de Cent, 159, Local G2
08015 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio
C. D'Alaba 60, 2n 2a
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Espai de creació Zona 230

C. Cartagena 230, 2n 2a
08013, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

T 650762424
zona230@hotmail.com

Tingyu Wang

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Raechel Teitelbaum

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Marta Bassart Loré

Garatge
C. Leonardo Da Vinci 21, 1r
08901, L'Hospitalet de Llobregat

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Laura Martinovic

Metafora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Katharyn Valier

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art
C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Tuike Souza

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Les Mans

Les Mans
C. Xifré 90
08026 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00


DG 13.05.2018
11:00–14:00

Colibrí

C. Masnou 21, Baixos 1a
08014 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Pablo del Pozo

Passatge Can Politic 8, 1r
08907 L'Hospitalet de Llobregat

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Oriol Texidor

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Núria Farré Abejón

El Taller de Núria Farré
C. Carme 89, Local 11
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
17:00–21:00

Nono Rueda i Clara Nogales

Vitae Store
Travessera de Gràcia, 147
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Natalia Ibáñez Lario (La BAE)

Taller en centro de Barcelona (lo más céntrico)
C. Balmes 264, 5è 3a
08006 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Mirthe Blussé

Espai Souvenir
Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

Melle Skärfstad

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

T +46703223621
artbymelle@gmail.com

Martin Del Litto

EL Arca
Passatge Can Politic 8
08907 L'Hospitalet de Llobregat

DV 11.05.2018
14:00–17:00

DS 12.05.2018
14:00–17:00

DG 13.05.2018
14:00–17:00

Marta de los Pájaros

Zona Factoria d'Art
C. Àlaba 58, Baixos 2
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Pàtara

Pàtara
C. Sant Salvador 78, Local 1
08024 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Marcela Jardón

C. Consell de Cent 264, 1r 1a
08011 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
14:00–21:00

Març Rabal

Estudi Març Rabal
C. Doctor Rizal 15, Baixos 2a
08006 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

T 660630229
marsrabal@gmail.com

Manuel

Taller Poeta Cabanyes
C. Poeta Cabanyes, 44, Baixos
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Laura Brichs Jewelry

C. Bruniquer 65, 4rt
08024 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

Jose Carlos Izquierdo

Los Ratones de Pilar
C. Feijóo 10-12, Baixos
08032 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Ivan Morales Cama

Garatge
C. Leonardo Da Vinci 21, 1r
08901 L'Hospitalet de Llobregat

Guillermo Moreno Mirallas

La Escocesa
C. Pere IV 345
08020 Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r
08014 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–17:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Felixlozal

C. Junta de Comerç 17
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

T 615957644

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir
Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Diego g.

Experimentem amb l'Art
C. Torrijos 68
08012, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Dario Zeruto

C. Roger de Lluria 24, Principal
08010, Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Daiana Lukacs

El Arca
Passatge Can Polític 8, 1r
08907, L'Hospitalet de Llobregat

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
14:00–21:00

DG 13.05.2018
17:00–21:00

Clarissa Cestari

[G] ARGOT
C. Àvila 71, 3r 7è
08005 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Celeste Corral Rodríguez

Garatge
C. Leonardo Da Vinci 21, 1r
08901, L'Hospitalet de Llobregat

DS 12.05.2018
17:00–21:00

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Damià Vives Infante

Edifici Freixas
Entresòl Primera
C. Gloria 7, Entl 1ª
08902 L'H

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Andrea Lería

Edifici Freixas
Entresòl Primera
C. Gloria 7, Entl 1ª
08902 L'H

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00-17:00

Miquel García

Edifici Freixas
Entresòl Primera
C. Gloria 7, Entl 1ª
08902 L'H

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

T 630188057
miquelnou@gmail.com

Isabel Servera

Edifici Freixas
Entresòl Primera
C. Gloria 7, Entl 1ª
08902 L'H

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

Manuel Christoph Horn

Garatge
C. Leonardo Da Vinci 21, 1º
08901 L'H

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Milan Caminart Group

Milan Estudi
C. Sant Vicenç 21
08001 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis
08002 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

T 933174513
info@chroma.es

Ligia Unanue

C. Cartagena 327, Àtic 1
08025 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG13.05.2018
11:00–14:00

Pezkhamino

La Totemika
C. Margarit 28
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

Dinamo-Studio

Fàbrica Lehmann
C. Consell de Cent 159, Local H
08015 Barcelona




DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Anna Llimós Vidal

Ca l'Agustí
C. Poeta Cabanyes 58, Baixos
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00