Ruth Cepedano

Av. de la Riera de Cassoles 9, bxs 5a
08012 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Turbot Design

C. d'Elkano 48, bxs 1
08004 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Marta Moreu

C. Sugranyes 92, bxs
08028 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 699079977
martamoreu@yahoo.ca

Julia Lu

C. d'Elkano 48
08004 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Paca Hernández Núñez

C. Glòria 7
08901 L'Hospitalet de Llobregat

DS 04.05 11:00-21:00

Adsuara Nadeu

C. Tres Senyores 40, Bxs local 2
08025 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Jose Abellan

C. Julián Romea, 18
08006 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 679987391
joseabgon@hotmail.com

Annikú Ceràmica

C. Calàbria 211, local dret
08029 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 679446905
fx.anna@gmail.com

Terra i Pell

C. Banys Vells 17
08003 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

Taller de ceràmica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21
08036 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

[‘eko.] ceramic space

C. Viladomat 27, Bxs. 1
08015 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

T 688583607

Les Mans

C. Xifré 90
08026 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00
DS 04.05 11:00-17:00
DG 05.05 11:00-14:00

Flor López

Turbot Design
C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00
DS 04.05 14:00-17:00
DG 05.05 14:00-17:00

Pots Barcelona

C. Ciudad Real 16, Bxs 3
08012 Barcelona

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Blaucobalt

Fàbrica Lehmann
C. Consell de Cent 159, Local N
08015, Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

Paola Masi

C. Gloria 7, 3r 1a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DS 04.05 11:00-21:00

Vuelasola y Hombrepez

C. Blanqueria 13, Baixos 2
08003 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 11:00-14:00

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic

C. Escudellers Blancs, 3bis
08002 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

(bas)

C. França Xica 30 (Pl Dr. Pere Franquesa)
08004 Barcelona

DS 04.05 11:00-21:00

Elomi

C. Servet 74, Baixos
08030 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 11:00-14:00