Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 20 al 22 d'Octubre, aquí pot consultar el programa

Alfredo Borés

Montmany 9
C. Montmany 9, Baixos
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Hernán Ardila

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio)
Fàbrica Lehman
C. Consell de Cent, 159, Local G2
08015 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio
C. D'Alaba 60, 2n 2a
08005 Barcelona

DV 11.05.2018
14:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Priscila Tavares

Metàfora
C. Papin 29
08028, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

Juanjo Cano

Off Massana
C. d'En Robador 3, Local
08002, Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art
C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Roser Sales Noguera

Roser Sales Estudi, Taller de Gravat
C. Josep Torres 25, Baixos
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Nono Rueda i Clara Nogales

Vitae Store
Travessera de Gràcia, 147
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Natalia Ibáñez Lario (La BAE)

Taller en centro de Barcelona (lo más céntrico)
C. Balmes 264, 5è 3a
08006 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Marcela Jardón

C. Consell de Cent 264, 1r 1a
08011 Barcelona

DS 12.05.2018
11:00–14:00

DG 13.05.2018
14:00–21:00

Març Rabal

Estudi Març Rabal
C. Doctor Rizal 15, Baixos 2a
08006 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

T 660630229
marsrabal@gmail.com

Jose Carlos Izquierdo

Los Ratones de Pilar
C. Feijóo 10-12, Baixos
08032 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–21:00

Joa Blumenkranz

Metàfora
C. Papin 29
08028 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00

T +4520997783
mammalucaart@gmail.com

Guillermo Moreno Mirallas

La Escocesa
C. Pere IV 345
08020 Barcelona

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r
08014 Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–17:00

DS 12.05.2018
11:00–17:00

DG 13.05.2018
11:00–17:00

Fabrizio Contarino

Espai Souvenir
Travessia de Sant Antoni 27, Baixos 3
08012 Barcelona

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

DG 13.05.2018
11:00–14:00

Jose V Cora

Tiendaderecha
C. Alegre de Dalt 16, Local Dret
08024

DV 11.05.2018
17:00–21:00

DS 12.05.2018
17:00–21:00

Diego g.

Experimentem amb l'Art
C. Torrijos 68
08012, Barcelona

DV 11.05.2018
11:00–21:00

DS 12.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

DS 13.05.2018
11:00–14:00
17:00–21:00

Celeste Corral Rodríguez

Garatge
C. Leonardo Da Vinci 21, 1r
08901, L'Hospitalet de Llobregat

DS 12.05.2018
17:00–21:00