Alguns tallers ofereixen activitats puntuals durant la jornada del 20 al 22 d'Octubre, aquí pot consultar el programa

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62 08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 14h a 17h i 17h a 21h DG 05.05 11:00-21:00

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs. 08903 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 17:00-21:00 DS 04.05 11:00-21:00 DG 05.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs. 08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 05.05 11:00-14:00

T 629955111
eva@evaceramica.es

Taller de ceràmica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21 08036 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

Alba Refulgente

Los Ratones de Pilar C. Feijóo 10–12, Baixos 08032 Barcelona

Hernán Ardila

Estudi 733t (Antiga Carpinteria Montolio) Fàbrica Lehman C. Consell de Cent, 159, Local G2 08015 Barcelona

Katia Muñoz

Katia Muñoz Art Studio C. D'Alaba 60, 2n 2a 08005 Barcelona

Rosa Figuls

C. Calandries 5, Local 08034, Barcelona

Raechel Teitelbaum

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Priscila Tavares

Metàfora C. Papin 29 08028, Barcelona

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1r 1a 08003, Barcelona

Angel Tello Cid

ZONA. Factoria d'art C. Alaba 58, Local 08005, Barcelona

T 650512141
tellocid@gmail.com

Oriol Texidor

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

Natalia Ibáñez Lario (La BAE)

Taller en centro de Barcelona (lo más céntrico) C. Balmes 264, 5è 3a 08006 Barcelona

Natalia Castañeda Arbelaez

C. Elkano 48 08004 Barcelona

tria’M

Taller tria'M Gran Via de les Corts Catalanes 769, Local 5 08013 Barcelona

Laura Brichs Jewelry

C. Bruniquer 65, 4rt 08024 Barcelona

Joa Blumenkranz

Metàfora C. Papin 29 08028 Barcelona

T +4520997783
mammalucaart@gmail.com

Guillermo Moreno Mirallas

Frank Plant

C. Mir Geribert 10, 2n 1r 08014 Barcelona

Felixlozal

C. Junta de Comerç 17 08001 Barcelona

T 615957644

Dario Zeruto

C. Roger de Lluria 24, Principal 08010, Barcelona

Daiana Lukacs

El Arca Passatge Can Polític 8, 1r 08907, L'Hospitalet de Llobregat

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15 08005, Barcelona

Miquel García

Edifici Freixas Entresòl Primera C. Gloria 7, Entl 1ª 08902 L'H

T 630188057
miquelnou@gmail.com

Manuel Christoph Horn

Garatge C. Leonardo Da Vinci 21, 1º 08901 L'H

Luis Clúa

C. Portal Nou, 54 08003 Barcelona

T 616848626
luisclua@gmail.com

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic S.L.

C. Escudellers Blancs, 3bis 08002 Barcelona

DV 17:00-21:00 DS 11:00-14:00 i 17:00-21:00 DG 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

Cristina Figarola Comas

C. Benet Mateu 56, Àtic 3 08034 Barcelona

Ligia Unanue

C. Cartagena 327, Àtic 1 08025 Barcelona

Òxids

C. Tordera 22, Baixos 08012 Barcelona

Michael Roschach, Concrete Works

C. Josep Torres 16, Baixos 08012 Barcelona

Adrián Arnau

Monsiovis C. Nou de la Rambla 182, Baixos 08004 Barcelona

T 607972182
8@adrianarnau.es

Rosó Cusó

C. Roger de Llúria 93 08009 Barcelona

T 637775738
rosocuso@gmail.com