Ruth Cepedano

Av. de la Riera de Cassoles 9, bxs 5a
08012 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Marta Moreu

C. Sugranyes 92, bxs
08028 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 699079977
martamoreu@yahoo.ca

Dario Aguilar

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Pablo Bruera

C. Fernando Poo 5, local
08005 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00
DS 04.05 11:00-21:00

T 93 278 19 48
arte@pablobruera.com

CMR

C. de la Gloria 5-7, 1r
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 11:00-21:00
DG 11:00-14:00

T 656302379
mroura25@xtec.cat

Miquel Aparici Banegas

C. Gloria 7, 4t 1a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 17:00-21:00
DS 11:00-14:00

Aleph Taller Showroom

C. Roca i Umbert 5, Bxs
08907 L'Hospitalet de Llobregat

DV 11:00-17:00
DS 11:00-17:00
DG 11:00-17:00

T 669679284
info@talleraleph.es

Stéphanie Barbié

C. Milà i Fontanals, 43
08012 Barcelona

DV 11:00-17:00
DS 11:00-17:00
DG 11:00-17:00

Mil·límetre

C. Maria 14, Bxs
08012 Barcelona

DV 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 11:00-14:00

Jose Abellan

C. Julián Romea, 18
08006 Barcelona

DV 17:00-21:00
DS 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 11:00-14:00

T 679987391
joseabgon@hotmail.com

Drap-Art

C. d'en Groc 1, Bxs
08002 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 932684889
drapart@gmail.com

Olga Schäfer

Rambla 13, 1r
08002 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-17:00
DG 05.05 17:00-21:00

Christian Brosa / Ramses

C. Sant Erasme 3, Bxs
08001 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00
DS 04.05 14:00-21:00
DG 05.05 17:00-21:00

Pentáculo Escultores

C. Ciutat de Granada 62
08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 14:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

Espai Hybris

C. Rafael Campalans 7, Bxs.
08903 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-17:00

Eva Ceràmica

C. Astúries 95, Bxs.
08024 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 629955111
eva@evaceramica.es

Taller de ceràmica. EA La Industrial

C. Comte d'Urgell 187, Edifici 21
08036 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 93 321 90 66
a8042354@xtec.cat

Rosa Figuls

C. Calandries 5, Local
08034, Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 616524131

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1r 1a
08003, Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Angel Tello Cid

C. Alaba 58, Local
08005, Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

T 650512141
tellocid@gmail.com

Flor López

Turbot Design
C. Elkano 48
08004 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00
DS 04.05 14:00-17:00
DG 05.05 14:00-17:00

Antoni Yranzo

Passatge de Casamitjana, 15
08005, Barcelona

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Luis Clúa

C. Portal Nou, 54
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 616848626
luisclua@gmail.com

CHROMA Restauració del Patrimoni Arquitectònic

C. Escudellers Blancs, 3bis
08002 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 626169203
gemma@chroma.es

Francesca Piñol

Laboratori tèxtil
C. Ruiz de Padrón 47, Baixos Esq
08026 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00
DS 04.05 11:00-14:00

(bas)

C. França Xica 30 (Pl Dr. Pere Franquesa)
08004 Barcelona

DS 04.05 11:00-21:00

Elomi

C. Servet 74, Baixos
08030 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 11:00-14:00