Conxa Sellers

C. d'Àlaba 58
08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Muriel Parra i Ferrer

C. Salvà 37
08004 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Felix Zilinskas

C. Bertran 67, soterrani
08023 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00
DS 04.05 14:00-21:00
DG 05.05 14:00-21:00

RE.CICLES

C. Rios Rosas 45, bxs
08006 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 676331188
evitafi@gmail.com

Nacho Poli

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

T 673 26 50 43
nachopoli@gmail.com

Manuel Velasco

Pl. del Nou 1, sector C local 4
08028 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-17:00

Julia Lu

C. d'Elkano 48
08004 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Jonathan Riggall

C. Poeta Cabanyes 44
08004 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

Atelier Cafe BCN

Pl. del Sortidor 4, bxs 2
08004 Barcelona

DV 03.05 14:00-21:00
DS 04.05 14:00-21:00
DG 05.05 14:00-21:00

Blanca Navas

Coco y pincel
Passeig de l'Exposició 60, bxs
08004 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Xavi Ceerre

C. del Concili de Trento 313, 15 estudi 4
08020 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00

Pablo Bruera

C. Fernando Poo 5, local
08005 Barcelona

DV 03.05 11:00-17:00
DS 04.05 11:00-21:00

T 93 278 19 48
arte@pablobruera.com

Studio Motiscause

C. Santander 13-15
08020 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 11:00-14:00

CMR

C. de la Gloria 5-7, 1r
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 656302379
mroura25@xtec.cat

Miquel Aparici Banegas

C. Gloria 7, 4t 1a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00

Joan Canals

C. Juan Ramon Jimenez 22, 3a
08902 L'Hospitalet de Llobregat

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Metamorphe Studio

C. Xiprer 41, Bxs
08041 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Maite Pereny

C. Joan de Mena 29, Bxs 2a
08035 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00

T 934281079
mtpp6263@gmail.com

Vittoria Drago

C. Josep Torres, 25
08012 Barcelona

DS 04.05 17:00-21:00
DG 05.05 17:00-21:00

Mireia Mateo

C. Planeta 5, local
08012 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 17:00-21:00

Marta Montcada

C. Sant Lluís 63, 5e 1a
08024 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00
DS 04.05 11:00-17:00
DG 05.05 11:00-17:00

Diego Sierralta

Espai Souvenir
Travessera de Sant Antoni, 27
08012 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00
DS 04.05 14:00-17:00

Col·lectiu PAUTA

Av. Pompeu Fabra 13, Bxs
08024 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

David Ymbernon

C. Balmes 54, 1r 1a
08007 Barcelona

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Olga Schäfer

Rambla 13, 1r
08002 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-17:00
DG 05.05 17:00-21:00

Jordi Garcia Gil

Passeig Picasso 22, 1r 1a
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 699555654
jordiggil@gmail.com

Tallers de Pintura de l’Associació de Veïns del Casc Antic del Born

C. Comerç 54
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 17:00-21:00
DG 05.05 17:00-21:00

Katia Muñoz

C. D'Alaba 60, 2n 2a
08005 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 14:00-21:00

T 603506040

Espai de creació Zona 230

C. Provença 504, entresòl 2
08025, Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-17:00

Rosa Figuls

C. Calandries 5, Local
08034, Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 616524131

Pep Camps

Passeig Picasso 22, 1r 1a
08003, Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Anna Claret Traïd

C. Joan d'Àustria 126-128, 2n 2a
08018, Barcelona

DS 04.05 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Benjamí Tous

C. Ortigosa 5, 3r –1a
08003 Barcelona

DV 03.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 607196139
benjatous@gmail.com

Montserrat Piñol Pinell

C. Miquel Boera 8, Bxs
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 635192518
mpinyolp@gmail.com

Montserrat Martínez Martí

C. Miquel Boera 8, Bxos
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 652 470643
montsemm@gmail.com

KSGarve

C. Fusina 5, 1r A
08003 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-21:00

Maria Roca

C. Cardenal Sentmenat 3, 1r
08017 Barcelona

DV 03.05 14:00-17:00
DS 04.05 11:00-14:00
DG 05.05 11:00-14:00

T 657027724
maria@mariaroca.com

Ramon Soler Fornt

C. Topazi 15, 1r
08012 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 630041560
rsolerart@gmail.com

Laura Roca

C. Padilla 383, 1r 1a
08025 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

T 626726131
lroca009@gmail.com

Pol Gorezje

elpezrojo studio
C. Espronceda 177, Local
08019 Barcelona

DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Pezkhamino

C. Margarit 28
08004 Barcelona

DV 03.05 11:00-21:00
DS 04.05 11:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00

Jaume Muñoz

C. Renart 12
08030 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00

Neus Aller

C. Jordi de Sant Jordi 57, Baixos
08027 Barcelona

DV 03.05 17:00-21:00
DS 04.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00
DG 05.05 11:00-14:00 i 17:00-21:00